Dzierżawa atrakcji na wydarzenia rodzinne – proparty.eu

Przygotowując imprezę dla potomstwa czy też piknik firmowy należałoby zadbać o profesjonalne atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety nabycie drogich sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub ewentualnie innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie nierentowny – dużo lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu wspólnie z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje rozmaitego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i figurom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z oferty korzystają też firmy, które szukają atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia zapewniają też fenomenalne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych czy organizacji pracy – jest to znakomity sposób, żeby zapewnić pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Uprzejmie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast i wszelkie inne osoby, jakie chcą, żeby impreza była bajeczna i obfitowała imponującą zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zadbamy o to, by atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla potomstwa a również służbowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a też cennik oraz dostępność terminów serdecznie zapraszamy na witrynę proparty.eu lub też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  euro bungee wynajem